روش های مختلف برای تشخیص طلا از برنج

مقالات

روش های مختلف برای تشخیص طلا از برنج

یک راه تشخیص طلا از برنج، توجه به رنگ آنها است. همانگونه که در قسمت قبل هم عنوان شد طلا و برنج فلزاتی هستند که بسیار شبیه به هم بوده و تشخیص آنها به راحتی امکان پذیر نیست؛ اما می توانید به رنگ آنها توجه کنید و بررسی کنید که آیا رنگ آنها با هم فرق دارد یا خیر. طلا دارای رنگ زرد بسیار براقی است. درخشندگی و براق بودن طلا باعث می شود تا این فلز با برنج از نظر ظاهری فرق داشته باشد. زیرا برنج به رنگ زرد مات است. البته توجه داشته باشید که این روش زمانی قابل اجرا است که طلا دارای درجه خلوص بالایی باشد. چنانچه عیار طلا پایین باشد نمی توان با اطمینان کامل، این روش را اجرا کرد. به همین سبب هم توصیه می شود در این موارد برای تشخیص طلا از فلز برنج، از روش های مطمئن دیگری استفاده شود.

با بهترین گیاهان آپارتمانی لوکس و لاکچری آشنا شوید

مقالات جدید

با بهترین گیاهان آپارتمانی لوکس و لاکچری آشنا شوید

تمام ایرانیان از دیرباز میل به رفتن به طبیعت و حس آرامش را با دیدن گیاهان سر سبز به دست می آورند و می توان به صورت کامل آنرا با سفر کردن به شمال کشور و زدن به دل طبیعت در روز سیزده بدر مشاهده کرد البته با وجود اینکه امروزه خیلی از خانه های ویلایی تبدیل به برج های آپارتمانی لوکس و مدرن شده است اما هنوز گیاهان آپارتمانی جایگاه خود را در دکوراسیون خانه حفظ کرده اند.

نحوه تعویض و نصب لوستر سقفی

مقالات

نحوه تعویض و نصب لوستر سقفی

انواع لوستر سقفی برای محیط آشپزخانه، اتاق خواب و پذیرایی وجود دارد اما به طور کلی نحوه تعویض و نصب لوستر برای همه مدل های آنها تقریبا مشابه هم است و تنها کافیست که آموزش یکی از آنها را یاد بگیرید.

نحوه تشخیص طلا از بدلیجات به روش های مختلف

مقالات

نحوه تشخیص طلا از بدلیجات به روش های مختلف

برخی اوقات ممکن است اقدام به خرید طلا از برخی از افراد کنید که توی دل خود شک کنید و بگویید نکنه طلای بدل بهم انداخته باشه خوب در این مواقع بهتر است با روش های تشخیص طلا از بدلیجات آشنا باشید تا شک و تردید شما برطرف شود.